“Lācīša Ķepainīša slimnīca” ir informatīvi-izglītojošs projekts, kura galvenais mērķis ir iepazīstināt bērnus ar veselības aprūpes vidi un medicīnisko aprūpi jautrā un interaktīvā veidā!

Radot pozitīvu mijiedarbību starp bērnu un “Lācīša Ķepainīša ārstu”, projekta  mērķis ir pārvarēt bažas un rūpes, kas bērniem var būt saistītas ar slimnīcas vidi un veselības aprūpes speciālistiem. Tajā pašā laikā ‘’Lācīša Ķepainīša slimnīca’’ cenšas izglītot bērnus par veselīgu dzīvesveidu, tai skaitā par veselīgu uzturu, fiziskām aktivitātēm, personīgo higiēnu un labu miegu.

Visi šie mērķi tiek sasniegti, izmantojot izdomātus scenārijus, kuros bērni, iejūtoties vecāku lomā, atved savas “saslimušās rotaļlietas” – lācīšus vai kādus citus mīkstus zvēriņus uz “Lācīša Ķepainīša slimnīcu”, lai veiktu veselības pārbaudes, izmantojot demonstrācijas iekārtas.

Visa gada garumā brīvprātīgie studenti piedalās “Lācīša Ķepainīša slimnīcas” pasākumos, kas tiek organizēti bērnudārzos, sākumskolās, kā arī vietējos kopienas centros, lai izglītotu mazus bērnus.

Mūsu partneri ir Rīgas Stradiņa universitāte un Latvijas Universitāte, taču vēlamies veidot attiecības arī ar jauniem sponsoriem un partneriem – uzņēmumiem, pansionātiem, pilsētu pašpārvaldēm un skolām, rotaļlietu veikaliem, kā arī vēlamies vēl labāk pielāgot mūsu pasākumus to auditorijai. Esam atvērti jebkurai sadarbībai, kas palīdzēs īstenot mūsu mērķi.

Kontakti:

Projekta vadītāja – Marija Terēze Viļumsone
Ja ir jautājumi par projektu droši raksti uz [email protected] vai [email protected]