Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Asoc. Prof.Dainas Dreimanes (ASV) “Zoom” konference

16.04.2018 plkst.18:00 - 20:00

Asoc. Prof. Daina Dreimane, “Zoom”online konferencē: “Par citroniem un limonādi, jeb: kā mēs sākumā pretojāmies, bet tad iemācījām e-veselību strādāt mūsu pacientu un personāla labā”

Turpinot vieslekciju ciklu izmantojam 21.gadsimta dotās iespējas un komunikāciju pāri okeānam. Šoreiz tiksimies online formātā, ko nodrošina aplikācija “Zoom”. Viss kas Tev jāizdara ir jālejuplādē savā ierīcē “Zoom” aplikācija un jabūt nodrošinātai interneta piekļuvei, lai kopīgi apspriestu un iegūtu jaunas idejas kā pilnveidot esošo sistēmu un e-veselības lietošanu. Lekcijai nav ierobežojumu var piedalīties, gan studenti, gan ārsti, rezidenti. Tomēr vietu skaits konferncē ir ierobežots, lai saņemtu uzaicinājumu konferencei obligāts priekšnosacījums- jaaizpilda dalības anketa:

https://goo.gl/forms/AIdeDvErBzoip3nZ2

Par lektori:
“Lai gan piedzimu Skrundā pie Ventas, skolā gāju Liepajā, Raiņa 6. vidusskolā, un vienmēr palikšu liepājniece. Beidzu Rīgas Medicīnas Institūtu, tad stradaju Ogres rajona slimnīcā, Rīgas 1. Bērnu Klīniskajā Slimnīcā.
1993.gadā iestājos rezidentūrā ASV, Teksasā. Vēlāk turpināju specializēties bērnu endokrinoloģijā Kalifornijas Universitātē, Los Andželosā. Mani ļoti piesaistīja akademiskā medicīna, un turpināju savu karjeru strādajot universitāšu klīnikās: Dienvidkalifornijas universitātē Los Andželosā. Šobrīd jau 10 gadus esmu asociēta profesore Texas Tech Universitātē Lubbock Teksasā. Visam pa starpu satiku savu vīru, Teksasā dzimušu un augušu zviedru, kas tad arī izskaidro, kāpēc dzīvoju varenajā Teksasas štatā. Bez tradicionāliem hobijiem kā lasīšana, kino, mūzika un ceļošana, man patīk renovēt vecas mājas, tad tās apmēbelēt, un izdekorēt.
Dzīvē visvairāk novērtēju tuvus draugus un ģimeni, kā arī iespēju strādāt darbu, kas aizrauj un stimulē.

Profesionāli šajā savas karjeras stadijā man nav lielaka gandarījuma, kā mentora loma: palīdzēt talantīgiem studentiem augt un attīstities, un redzēt viņu panākumus.”

Detaļas

Datums:
16.04.2018
Laiks:
18:00 - 20:00
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/events/204717020123395

Vieta

https://zoom.us/

Organizators

LaMSA