Kļūsti par biedru!

Kāpēc kļūt par biedru?

LaMSA Biedru privilēģijas:

 • Balss tiesības Biedru sapulcēs
 • Iespēja kandidēt uz Valdes un Revīzijas komisijas amatiem
 • Iespēja saņemt sertifikātu par Biedra statusu Sabiedriskā labuma NVO, kas ir ievērojams ieraksts arī CV
 • Iespēja braukt uz IFMSA apmaiņām ar atlaidi u.c.

Latvijas Medicīnas Studentu Asociācija (LaMSA) ir nevalstiska organizācija, kurai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss veselības un izglītības veicināšanā un slimību profilaksē. To vada un tajā darbojas Latvijā studējošie un topošie veselības aprūpes speciālisti – medicīnas studenti, zobārstniecības studenti, sabiedrības veselības studenti, rehabilitācijas speciālisti un citi.

Mūsu vīzija

Lemtspējīgi un atbildīgi veselības aprūpes speciālisti, izglītotā un veselīgā sabiedrībā.

Mūsu misija

LaMSA zina, ka ikviena veiksmīga ārsta noslēpums ir plašs redzes lauks, patstāvība, drosme un atvērtība jaunajam un nezināmajam. Dot iespēju attīstīt prasmes, kas studentus padara par konkurētspējīgiem profesionāļiem nākotnē.

Mēs esam LaMSA, lai būtu ārsti, kuri spēj domāt ārpus ierastajām situācijām, lai paspētu vairāk, lai prasmes un zināšanas ieņemtu vadošo lomu nākotnē – kā medicīnā, tā ikdienas situāciju risināšanā.

Mūsu uzdevumi

 1. Sniedzam prakses iespējas ārpus Latvijas sadarbībā ar Starptautiskās Medicīnas Studentu Asociāciju Federāciju (IFMSA).
 2. Gada laikā studentiem tiek dota iespēja strādāt sabiedrības veselības projektos – veselības un slimību profilakses dienas, kampaņas, izbraukumi uz reģioniem un skolām.
 3. LaMSA dod studentiem iespēju attīstīt prasmes, kas viņus padara par konkurētspējīgiem profesionāļiem nākotnē – praktiskās nodarbības medicīnā, kapacitātes stiprināšanas iespējas, ko nodrošinām sadarbībā ar IFMSA un Latvijā esošajiem pieredzējušiem profesionāļiem.
 4. Regulāra informācijas nodošana par iespējām apmeklēt IFMSA, WHO organizētus pasākumus.
 5. Regulāra informācijas nodošana biedriem par aktualitātēm Latvijā un Pasaulē.
 6. Sadarbība ar citām asociācijām un biedrībām, organizējot projektus, gūt pieredzi, iepazīties ar topošajiem kolēģiem un paziņām.
 7. Starptautiskas publicitātes iespējas, ko nodrošinām ar IFMSA. Iespēja publicēties Medical Students International (MSI) un The European Sting žurnālos.
 8. Iedrošinām pieņemt jaunus izacinājumus un virzīt savas idejas to īstenošanā.

 

Kā kļūt par biedru?

Biedra anketa

 

Lauki, kas atzīmēti ar * ir obligāti
Translate »